Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >
EV100

Eesti Vabariik 100

Teeme Eestile kingitusi!

Postimees

EV100 äpist leiab laulu- ja tantsupeo kava

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
fragment mobiilirakenduse kujundusest. Äpist leiad mh ka laulu- ja tantuspeo kava | FOTO: EV100 portaal

Sel nädalal saab EV100 mobiilirakenduse ehk äpi vahendusel end kursis hoida XII noorte laulu- ja tantsupeo «Mina jään» kavaga. Samuti oodatakse kõiki rakenduse kasutajaid laulu- ja tantsupeo puhul äpi kaudu näitama, et nad armastavad Eestit.

EV100 äpist leiab laulu- ja tantsupeo kava

Eesti Vabariigi 100. juubelisündmuste jaoks loodud EV100 äpi on alla laadinud ligi 30 000 inimest üle terve maailma. Android seadmete puhul on allalaadimisi üle 19 000 ning kasutajate poolest on populaarseimad riigid Eesti, Saksamaa, Soome, Leedu ja Taani.

iOS seadmete vaates on allalaadimisi üle 10 000 ning populaarseimad riigid on Eesti, USA, Soome, Suurbritannia ning Rootsi.

Vajutades EV100 äpis nupule Eestit! saab igaüks näidata, et ta hoiab Eestit oma südames. Selleks tuleb määrata ja kinnitada oma asukoht. Pärast nupule vajutamist ilmub kaardile kasutaja asukohta tähistav helendav täpike.

Samuti saab oma asukohast teada anda, kui helistad tasuta telefoninumbril 800 8 100 või vajutad Eestit! nuppu veebilehel ev100.telia.ee.

FOTO: EV100 äpp

2018. aastal saab Eesti Vabariik 100 aastaseks. Tähistamine on juba alanud ning kestab kuni 2020. aasta alguseni. Selleks, et kõik soovijad saaksid juubelisündmustele kaasa elada, tegi Telia Eestile kingiks EV100 äpi, mis koondab endas kõik juubeliprogrammi uudised ja sündmused ning võimaldab luua oma juubeliürituste kava. Eesti Vabariigi 100. sünnipäevakingitusena loodud äpp on hea ja mugav abiline kõigile, kes juubelipidustustel osaleda soovivad.

EV100 äpp on eesti, vene ja inglise keeles ning selle saab tasuta alla laadida Google Play ja iTunes rakendusepoodidest.

Tagasi üles